Torebki

Torebki damskie

Sekret ukryty w torebce

Jedna z najznakomitszych dam współczesnych czasów, Justyna Steczkowska śpiewała: ”Sekretne dno mojej torebki, zapach, szminka, cień, tusz do rzęs (...)”. Każda kobieta, świadoma swojej stylizacji doskonale wie, że torebka jest jej dopełnieniem. Stanowi swoistą biżuterię, podkreślającą całość i nadającą jej...

Torebki damskie

Sekret ukryty w torebce

Jedna z najznakomitszych dam współczesnych czasów, Justyna Steczkowska śpiewała: ”Sekretne dno mojej torebki, zapach, szminka, cień, tusz do rzęs (...)”. Każda kobieta, świadoma swojej stylizacji doskonale wie, że torebka jest jej dopełnieniem. Stanowi swoistą biżuterię, podkreślającą całość i nadającą jej tego ostatniego szlifu. Podobno jej zawartość kryje przede wszystkim wiele informacji na temat samej właścicielki, a Panie są w stanie zmieścić w nich dosłownie wszystko. Z całą pewnością są sprzymierzeńcem, który dodaje szyku i niezmiennie jest dobierany stosownie do okazji, jak również do stroju i osobowości. A więc, jaka jest ta idealna torebka damska?

Dla każdej inny ideał

W rzeczywistości dość trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź na wcześniej postawione pytanie. Torebki damskie nie są rzeczą zwyczajną, nawet jeśli noszone są na co dzień do pracy, muszą spełniać bardzo precyzyjne wymagania, tak estetyczne jak i jakościowe. Z całą pewnością muszą się komponować, ale niekoniecznie trzeba je dobierać dokładnie pod kolor ubrania. Skoro są one czymś w rodzaju uzupełnienia niech będą wysublimowaną postacią dodatków. Po duże kuferki czy modele worków sięga się zdecydowanie w mniej oficjalnych chwilach. Spełnią swoje zadanie podczas wyjazdów, na wakacjach, a także w dni powszednie, kiedy to trzeba w nie zmieścić nie tylko kosmetyki, ale nierzadko dziecięce akcesoria czy jakieś książki. Mniejsze torebki damskie, kopertowe wydania, to już eleganckie wyjścia, czy przyjacielskie party. Nieocenioną moc ma niezmiennie klasyczna aktówka, która choć samą formą niewiele się zmieniła, to jednak przybiera co rusz to nowsze stylizacje.

Jakość stworzy elegancję

Rzeczą oczywistą jest, że każda kobieta posiada kilkanaście, o ile nie kilkadziesiąt swoich toreb. Mnogość wzorów, kolorystyki, a także wykończenia sprawia, że mamy do czynienia z modową sztuką, która jednocześnie staje się gustownym akcentem każdej Pani. Niepodważalnie najlepszym wyborem o niekwestionowanej elegancji są torebki skórzane, spełniające nie tylko kryteria wytrzymałościowe, ale ponad wszystko cechujące się niebagatelnością, ponadczasowością, ale przede wszystkim najwyżej jakości smakiem. Ich wykonanie, precyzyjne przeszycia i odpowiednio współgrające okucia mówią o klasie samej właścicielki. Wysoka jakość materiału, jego naturalne piękno i miękkość, jest najlepszą inwestycją w swój styl.

Czarodziejska moc torebki

Krótki savoir vivre noszenia i obchodzenia się z torebkami damskimi podpowiada, by dobierać je zawsze względem siebie. Małe torebeczki to idealny wybór dla osób drobnych i niskich, z kolei duże torby będą ładnie prezentowały się z wysoką właścicielką, Panie o kobiecych kształtach sięgają natomiast po średniej wielkości torebki damskie. Ukochane przez wszystkie Panie duże i pojemne modele, lubią płatać wizualne figle, skracając sylwetkę, ale można je przechytrzyć nosząc ją w ręku, a nie na ramieniu. Torebka to w istocie tajna broń wszystkich kobiet. Dzięki niej mogą sprytnie zwrócić uwagę dokładnie na określoną część ciała np. nosząc torebkę pod pachą akcentuje się biust, a luźno w dłoni wskazuje się na nogi. Torebki damskie to pory roku, cechy charakteru, odzwierciedlenie nastroju i powagi sytuacji – każda kolejna to odpowiednia inwestycja eleganckiej kobiety.

Więcej

Torebki Jest 292 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 292 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 292 elementów