Szlafroki

Eleganckie szlafroki damskie

Długie i ciepłe, kuse i kuszące — szlafroki damskie są nieodłącznym strojem na miłe wieczory i wczesne poranki. Z jednej strony są uzupełnieniem piżam, z drugiej-dla wielu z nas - są najważniejszym elementem domowej odzieży, w którym czujemy się wyjątkowo komfortowo i swobodnie. Szlafrok damski to nie tylko gruba fro...

Eleganckie szlafroki damskie

Długie i ciepłe, kuse i kuszące — szlafroki damskie są nieodłącznym strojem na miłe wieczory i wczesne poranki. Z jednej strony są uzupełnieniem piżam, z drugiej-dla wielu z nas - są najważniejszym elementem domowej odzieży, w którym czujemy się wyjątkowo komfortowo i swobodnie. Szlafrok damski to nie tylko gruba frotta, ale także delikatna satyna, czy kuszący tiul. Ozdobione koronką lub satynową tasiemką stają się uwodzicielskim odzieniem pozwalającym roztopić największą górę lodową. Modne szlafroki damskie doskonale współgrają z koszulkami, ale równie perfekcyjnie prezentują się na nagim ciele. Każdej kobiecie gwarantują intymność, wygodę i szalenie dobry wygląd niezależnie od pory dnia czy nocy.

Szlafrok damski w nowej odsłonie

Kilkaset lat temu ten strój był zarezerwowany głównie dla mężczyzn, w dzisiejszych czasach szlafroki damskie to prawdziwe dzieła projektantów mody. Przyjemny dla ciała i miły dla zmysłów, dający poczucie nienagannego wyglądu szlafrok damski to ten ubiór, który spełnia się wyśmienicie w wielu sytuacjach. Jest swego rodzaju przebraniem, pozwalającym na wykreowanie swojej kobiecości w wieloraki sposób. Zimową porą doskonałe będą szlafroki damskie wykonane z ciepłej bawełny, z kolei wiosenne i letnie poranki umili nam szlafrok damski z cienkiego materiału. Magiczny szlafrok damski posiada także zawoalowaną erotyczność, która z jednej strony delikatnie przesłania, by z drugiej strony swoim prześwitem odsłonić i wzbudzić gorące emocje.

Szlafroki damskie dobrze skompletowane

Każda z nas lubi, gdy w swojej garderobie znajduje strój na każdą okazję. Nie inaczej jest w przypadku odzieży nocnej, do której bez najmniejszych wątpliwości należy szlafrok damski. Stworzony na wzór płaszcza posiada wielorakie możliwości, dlatego też tak chętnie wybieramy kilka różnych modeli. Grube frottowe są wprost wymarzonymi w czasie choroby, ale także wtedy, gdy za oknem panują srogie mrozy, albo szaleje jesienny deszcz. Doskonale zdają swoje zadanie na basenach i saunach, a także podczas pobytów w szpitalach i sanatoriach. Szlafroki damskie bawełniane są lżejsze i cieńsze, stąd też warto ich używać wtedy, gdy aura zmienia się na wiosenną i letnią. Te szlafroki damskie najczęściej można kupić razem z koszulkami. Harmonijna całość jest strojem, w którym każda Pani wygląda elegancko. Satyna, koronki i woale to materiały, w których skromny szlafrok damski przemienia się w autentyczny strój kusicielek, które swoją naturalną ponętność i kobiecość ubierają w to, co najpiękniejsze. Ulubiony i najlepszy szlafrok damski to ten, w którym w danym momencie czujemy się najlepiej i niezależnie od sytuacji — komfortowo oraz pewnie.

Więcej

Szlafroki Jest 106 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 106 elementów