Sukienki

Sukienki

Tak bym chciała damą być!

Kobiecy świat nierozerwalnie wiąże się z modą w dużym wymiarze. Praktycznie nie ma takiej kobiety, która intuicyjnie nie wyczuwałaby charakteru sytuacji w jakiej niebawem przyjdzie się znaleźć, stąd też, w damskich szafach jest tak wiele rozmaitych kreacji na różne okazje. Śledzenie bieżących trendów modowych d...

Sukienki

Tak bym chciała damą być!

Kobiecy świat nierozerwalnie wiąże się z modą w dużym wymiarze. Praktycznie nie ma takiej kobiety, która intuicyjnie nie wyczuwałaby charakteru sytuacji w jakiej niebawem przyjdzie się znaleźć, stąd też, w damskich szafach jest tak wiele rozmaitych kreacji na różne okazje. Śledzenie bieżących trendów modowych dodatkowo rozbudowuje dość prostą na pierwszy rzut oka sytuację z podziałem na okazje. Projektanci zdają się rozpieszczać kolejnymi propozycjami, które niejednokrotnie sięgają do dobrych i sprawdzonych podstaw szyku i elegancji.

Prawdziwa dama

Podziwiane i doceniane pod wieloma względami ambasadorki bycia damą w każdej sytuacji podkreślają, że kluczem do niezmiennie olśniewającego wyglądu, jest odpowiednio dobrany strój, który nie jest ani zbyt wyzywający, ani też ślepo wybierany wedle haseł typu "krzyk mody". Idąc tym śladem konieczne jest wsłuchanie się we własną osobowość i odnalezienie indywidualnego piękna, ukrytego we wnętrzu każdej z nas. To piękno, staje się blaskiem kobiety. Ważne jest, by każdy strój był zgodny z etykietą, nawet jeśli towarzystwo do którego się wybieramy nie jest rodziną królewską. Sukienki wizytowe są proste w swoim kroju, niebywale eleganckie i jednocześnie skromne. Idealnie pełnią swoje zadanie na spotkaniach biznesowych, podniosłych uroczystościach rodzinnych takich jak urodziny, chrzciny i komunie. Subtelnie podkreślają atuty, pozwalając jednocześnie zachować tzw. dress code.

Wieczorowo, koktajlowo

Jeszcze kilkanaście lat temu sukienki koktajlowe nie były szczególnie klasyfikowane, stąd też niefortunnie były zaliczane do tych wieczorowych. Różnica pomiędzy jednymi i drugimi - chociaż subtelna - jest wyraźnie rozgraniczana. Wspomniane damy podpowiadają mniej wtajemniczonym, że koktajlowe zakładano kiedyś na wytworne podwieczorki, a dzisiaj można je założyć na wesele, ślub, studniówkę, ale też na inne uroczystości. Tymczasem sukienki wieczorowe to najwyższa liga w tej dziedzinie. Przede wszystkim są długie, najczęściej "lejące się", uszyte z bardzo wytwornych materiałów. Zobowiązują do odpowiednio dobranych dodatków. Sięgamy po nie idąc do opery, teatru oraz na śluby czy bale. Zarówno sukienki wieczorowe jak i sukienki koktajlowe spełnią swoje zadanie na wspomnianych uroczystościach zaślubin. Ich wybór powinien zależeć przede wszystkim od stylu wesela, oprawy, a także miejsca w jakim będzie się odbywało. Jeśli więc ślub ma mieć miejsce w godzinach dopołudniowych - wybieramy suknie koktajlowe, a na popołudniową uroczystość - wariant wieczorowy.

Bycie damą nie oznacza wyniosłości, ale pewien smak i gust. Wyczucie z odrobiną praktycznej wiedzy oraz świadomość własnego ciała pozwala wybrać odpowiednie kroje,w których wszystkie niedoskonałości znikną, a pozostanie samo piękno.

Więcej

Sukienki  Jest 287 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 96 z 287 elementów
Pokazuje 49 - 96 z 287 elementów