Sukienki rozkloszowane

Sukienki rozkloszowane dla wszystkich

Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy są sukienki, których dół śmiało odstaje od ciała, tworząc piękną całość dodającą bardzo charakterystycznego stylu. W takich sukienkach z upodobaniem pojawiała się ikona kobiecości - Marylin Monroe, która słynęła z niebywałego wyczucia stylu i eksponowania w smaczny sposób ...

Sukienki rozkloszowane dla wszystkich

Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy są sukienki, których dół śmiało odstaje od ciała, tworząc piękną całość dodającą bardzo charakterystycznego stylu. W takich sukienkach z upodobaniem pojawiała się ikona kobiecości - Marylin Monroe, która słynęła z niebywałego wyczucia stylu i eksponowania w smaczny sposób kobiecych atutów. Na szczęście powroty mody i stylizacje wcześniejszych lat, pozwalają nam cieszyć się tym, co wcześniej zostało odkryte. Nasza kolekcja to kwintesencja tego, co najmodniejsze, zwiewne i eleganckie.

Dobrodziejstwo w kroju

Nie sposób nie zauważyć, że sukienki rozkloszowane są idealne dla każdej z nas. Dzięki perfekcyjnie przemyślanym krojom i zestawieniu ich z różnymi materiałami otrzymujemy dokładnie to, co pozwoli nam ukryć wszelkiego rodzaju niedoskonałości i wspaniale wyeksponować to, co w nas najbardziej ponętne i kuszące. Umiejętnie dobrana będzie jedną z ulubionych jaka zawiśnie w damskiej garderobie. Można je przyrównać do fenomenu „małej czarnej”, która podobnie przez lata jest na topie i każda pani wygląda w niej wprost olśniewająco. Różnorodne modele są kwintesencją kobiecości, która jest warta tego, by pokazać ją w najlepiej skrojonej sukience.

Ideał każdej kobiety

Nie ma drugiego takiego fasonu, który byłby skierowany do wszystkich kobiet, bez względu na to czy są typowymi chłopczycami, czy też są posiadaczkami obfitych kształtów. Mitem jest to, że sukienka rozkloszowana jest zarezerwowana wyłącznie dla pań niebywale szczupłych. Przesunięcie talii pozwala bowiem na odpowiednie ułożenie tego co najważniejsze, a więc i na wydłużenie sylwetki i jej wyszczuplenie, natomiast długość samego dołu – spódnicy umożliwia tak podkreślenie nóg, jak i ich zakrycie. A teraz trochę magii dzięki której każda z kobiet będzie mogła wybrać idealny model. Panie, które myślą, że nie są modelkami wprost z żurnali taka kreacja doda dokładnie tego czego im brak, chowając jednocześnie masywne uda czy wystający brzuszek. Na ten przykład posiadaczki figury „chłopięcej” wyczarują sobie ładną talię i kobiece kształty, z kolei panie klepsydry wyeksponują zarówno ponętną linię bioder i idealne wcięcie w pasie. Jeśli mamy szerokie biodra wybierajmy modele z wyraźnie odciętą i obniżoną linią talii. Przesunięcie rozkloszowania niżej rozpocznie zarysowywać optyczne kształty nieco później, maskując tym samym to, czego nie chciałybyśmy podkreślać.

Prosty a perfekcyjny

Spoglądając zarówno na historię jaką napisała na kartach mody rozkloszowana sukienka, jak i na jej powodzenie nie można wyjść z podziwu, że na jednym, podstawowym kroju powstaje aż tyle różnorodnych modeli. Delikatne, bądź zdecydowane – zawsze sprzyjające naszej sylwetce – niezmiennie kobiece i idealne na każde okazje. Dodatkowo, panujące trendy ubierają tą perfekcję w nasycone i soczyste kolory, łącząc je z tonującymi wstawkami, bądź finezyjnymi udrapowaniami. Rozkloszowane sukienki to co prawda absolutny must have tego sezonu, ale warto po nie sięgać także i wtedy, gdy nie są na samym szczycie , ale także wtedy, gdy mamy ochotę na odrobinę wyrafinowanej, kobiecej finezji.

Więcej

Sukienki rozkloszowane There are no products in this category.