Stringi

Ponętne stringi damskie

Ukochane przez wiele kobiet stringi damskie to bieliźniany synonim odwagi, ponętności i sensualności. Tak dobre nam znane "sznureczki", zostały wymyślone ponad 70 lat temu ... przez mężczyzn. Nie bez powodu mówi się, że "potrzeba matką wynalazku" - kiedy w 1939 roku burmistrz Nowego Yorku zakazał tancerkom klubów nocnych ...

Ponętne stringi damskie

Ukochane przez wiele kobiet stringi damskie to bieliźniany synonim odwagi, ponętności i sensualności. Tak dobre nam znane "sznureczki", zostały wymyślone ponad 70 lat temu ... przez mężczyzn. Nie bez powodu mówi się, że "potrzeba matką wynalazku" - kiedy w 1939 roku burmistrz Nowego Yorku zakazał tancerkom klubów nocnych występować nago, męska widownia szybko znalazła sposób by obejść to prawo. Połączenie sznurków stworzyło stringi damskie, które początkowo nie znalazły uznania w szerokim świecie. Nie mniej, ziarno raz zasiane zrodziło swój obfity plon w gorącej Brazylii. Tamtejsze kobiety pokochały stringi damskie i to właśnie dzięki nim zostały one nie tylko rozsławione , ale także przybrały wiele seksownych postaci np. stringi koronkowe, czy prawdziwie gorące i pobudzające prześwitujące stringi.

Stringi damskie w wielu odsłonach

Dla niektórych kobiet stringi damskie są jedyną bielizną, po którą sięgają. Nie ma w tym nic dziwnego - eleganckie, subtelnie wykonane i jednocześnie zawierające w sobie odrobinę pikanterii pozwalają na skomponowanie idealnego kompletu bielizny na każdą okazję. Szykowne stringi koronkowe to elegancka i bardzo wysublimowana część ubioru. Doskonale skrojone, według wymagań aktywnych kobiet mogą z powodzeniem stać się bielizną na każdą sytuację. Zabudowane z przodu i wycięte z tyłu perfekcyjnie spełniają swoje zadanie pod dopasowanymi sukienkami, spódniczkami i spodniami. Odważnym Paniom, które kochają rozpalać zmysły polecamy prześwitujące stringi, które same w sobie są seksowną i niebywale kuszącą propozycją W tym wydaniu stringi damskie są rzeczywiście o wiele bardziej skąpe, ale jednocześnie posiadają istotne elementy, dzięki którym staniemy się drapieżnymi i niebywale ponętnymi. Stringi koronkowe gwarantują komfort w każdej sytuacji, natomiast prześwitujące stringi mogą stać się naszym przebraniem, które zaskoczy nie tylko nasze oczy.

Jak Brazylijki

Nie wszystkie Europejki kochają prześwitujące stringi, na szczęście my należymy do tej grupy, która kocha szczyptę pikanterii, odrzucając krępującą pruderię. Delikatność i przyjazność materiałów sprawia, że stringi koronkowe stają się najwygodniejszą bielizną nawet dla najbardziej wymagających Pań. Dodatkowo, oferowane przez nas stringi koronkowe bez trudu można połączyć z efektywnym biustonoszem, a prześwitujące stringi z naklejkami na sutki. Z całą pewnością, każda z Pań znajdzie swoje ulubione stringi koronkowe, w których jej ciało będzie wyglądało oszałamiająco pięknie i atrakcyjnie.

Więcej

Stringi Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów