Modele PUSH-UP

Stroje kąpielowe push up

Push - up czarodziej plażowej zmysłowości

Plaża, muskające nasze odsłonięte ciała słońce i my – pełne wdzięku oraz czaru, wyłaniające się niczym syrena z morskiej piany... Marzenie kobiet o doskonałym ciele zawsze było tym, które najbardziej chciało się spełnić podczas plażowania. Dzięki wyśmienitym projektantom mody, ka...

Stroje kąpielowe push up

Push - up czarodziej plażowej zmysłowości

Plaża, muskające nasze odsłonięte ciała słońce i my – pełne wdzięku oraz czaru, wyłaniające się niczym syrena z morskiej piany... Marzenie kobiet o doskonałym ciele zawsze było tym, które najbardziej chciało się spełnić podczas plażowania. Dzięki wyśmienitym projektantom mody, każda z nas może śmiało wypowiedzieć to życzenie swojej magicznej złotej rybce, a dzięki naszym strojom, osiągnąć prawdziwą perfekcję. Stroje kąpielowe push up w kilka sekund wymodelują sylwetkę, wprawiając wszystkich w niekłamany zachwyt. Kobiety kochają je nie tylko dlatego, że dzięki nim poprawia się wygląd piersi, ale przede wszystkim dlatego, że wyglądają w nich oszałamiająco.

Pora na atrakcyjne push – up

Mylnym jest przekonanie, że strój kąpielowy push up jest zarezerwowany wyłącznie dla Pań o małym i średnim biuście. Istotnie, przede wszystkim z myślą o tych kobietach został on stworzony, jednak z biegiem lat dostrzeżono w nim ogromny potencjał pozwalający w finezyjny i zmysłowy sposób wyeksponować duże piersi. Kostiumy push up – jak żadne inne – perfekcyjnie podtrzymują biust ukazując jego jędrność i przykuwającą uwagę krągłość. Piękne, pełne piersi to przecież największy atrybut kobiecości, a więc to na nim powinna skupić się największa uwaga. Wysokiej jakości stroje, z doskonale wyprofilowanymi miseczkami staników sprawiają, że dotychczasowe kompleksy możemy wyrzucić na zawsze. Połączenie tego perfekcyjnego kroju z odpowiednim kolorem stanie się niemalże drugą skórą, którą z upodobaniem będziemy eksponowały.

Odważnie i czarująco

Perfekcyjnie dopasowany kostium push up to prawdziwa ozdoba kobiecego ciała, które przyciąga ukradkowe spojrzenia. Tajemniczość, bez sztucznej pruderii została stworzona z myślą o każdej kobiecie. Całość – biustonosz z majteczkami – są w stanie pokazać to, co atrakcyjne i skutecznie ukryć małe niedoskonałości. Modne, biżuteryjne zdobienia podkreślą nie tylko piersi, ale także dekolt oraz szyję, z kolei szeroko rozstawione ramiączka wyraźnie narysują linię biustu. Nie bójmy się kolorów oraz aplikacji. Modne paseczki dodatkowo podkreślają kształty, a drobne aplikacje kwiatowe dodadzą blasku podkreślając naturalną urodę. Sięgając po swój model pamiętajmy, by zaakcentować nasz typ urody. Ten rodzaj strojów ma jeszcze jedną, ale koronną zaletę - doskonale przylega do ciała, dając pewność, że podczas swobodnego wypoczynku żadna jego część się nie zsunie i nie będzie powodem dyskomfortu. Raz założony kostium kąpielowy push up stanie się tym ukochanym, który już na zawsze stanie się towarzyszem plażowych eskapad pełnych perfekcyjnej, zmysłowej kobiecości.

Więcej

Modele PUSH-UP Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów